LEO: Informacje dodatkowe
 
LEO: Tabela fleksyjna

By rozpocząć dyskusję na forum, trzeba być zameldowany. Możesz jednak zawsze przeszukiwać forum dyskusyjne nie będąc zameldowany.

 Przeszukaj forum

By zapisać słówka i uczyć się ich później musisz być zameldowany. Zameldowanie i korzystanie z trenera językowego są bezpłatne.

 
Twoje ostatnio poszukiwane wyrazy, przy czym najbardziej aktualny wyraz znajduje się na pierwszej pozycji. Wystarczy kliknąć słowo, by ponownie wyświetlić wyniki.
#Poszukiwane hasło
Reklama

Wesprzyj redakcję LEO:

 

Kalendarzyk adwentowy

Znajdź każdego dnia nowe drzwiczki i otwórz je

28. 11. 2020

nikoTeż w tym, dla wielu z nas wyjątkowym roku, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym użytkownikom za ich współpracę na łamach słownika i forum. Dziękujemy za wszelkiego rodzaju inspiracje, propozycje, korekty czy krytykę, za każde miłe słowo i oczywiście za każdy datek!

Jak w każdym roku od 1994 wypełniliśmy dla Was kalendarzyk adwentowy LEO. Jak zawsze za 24 drzwiczkami kryją się różne skarby - znane i nieznane, ciekawe i ładne, lub takie dające do myślenia.

Cały zespół słownika LEO życzy Wam w miarę spokojnego okresu adwentowego - miejmy nadzieję, że przyczynimy się do tego choć trochę naszym kalendarzykiem.

 

Nowa wersja aplikacji na Androida!

Teraz ze słownikiem Angielsko-Hiszpańskim i z nowym forum!

25. 10. 2020
LEO Englisch-Spanisch
Najnowszy słownik w LEO: Angielsko-Hiszpański! 

Cieszymy się bardzo, że możemy zaoferować Wam słownik angielsko-hiszpański w apce na Androida! Słownik ten nieźle urósł w międzyczasie, liczy on 130.000 wpisów, dysponuje też forum i trenerem słownictwa.

Słownik angielsko-hiszpański gwarantuje Wam, tak jak i w przypadku innych słowników, tłumaczenia wykonane i sprawdzone przez naszą redakcję, oraz oczywiście dodatkowe informacje, takie jak wymowa czy tabelki fleksyjne.

LEOs Forum
Nowe forum w apce na Androida! 

Oprócz nowego słownika oferujemy Wam w apce na Androida nową wersję forum, w której możliwa będzie wysyłka Osobistych wiadomości (OW) albo używanie zakładek.

Jak zwykle cieszymy się na konstruktywny feedback, Wasze życzenia i propozycje ulepszenia słownika, E-mail do zespołu LEOalbo mailem, albo przez nasze forum.

Zespół słownika LEOPolski ⇔ Niemiecki Słownik - leo.org: Strona wstępna
SUCHWORT - LEO: TłumaczeniePolski ⇔ Niemiecki Słownik
LEO.org: Twój internetowy słownikpolsko-niemieckiTłumaczenia, forum, trener i kursy językowe. W sieci i jako aplikacja.
Naucz się tłumaczenia dla 'SUCHWORTPolski ⇔ Niemieckisłowniku LEO. Z tabelkami fleksyjnymi, wymową itp.
 Słówko zostało zapisane, chcesz je teraz odpowiednio uporządkować?
 Hasło zostało zapisane na forum.
Reklama

Wesprzyj redakcję LEO:

 
 
  • Pinyin
     
  • klawiatura
     
  • znaki specjalne