Zgłoś błąd w słowniku

Ten formularz przeznaczony jest tylko i wyłącznie do zgłaszania maszynówek i ewidentnie błędnych tłumaczeń. Proszę nie stawiaj tutaj specjalistycznych pytań, ponieważ nie możemy zająć się nimi bez dużego nakładu pracy. W takich kwestiach skonsultuj proszę nasze forum Błędne hasło?
Jeśli chodzi o ogólne błędy/problemy przy użytkowaniu naszej strony lub naszych aplikacji, skprzystaj z formularza Zgłoś problem w LEO lub nawiąż Kontakt poprzez e-mail z zespołem LEO
Jeśli po raz pierwszy chcesz zgłosić błąd, to może uzyskasz odpowiedć na FAQ (Frequently Asked Questions - Często zadawane pytania) jak np. "Jak zgłaszać błędy?" itp.

Znalazłem błąd w następującym tłumaczeniu


Reklama

Wesprzyj redakcję LEO:

 
 
  • Pinyin
     
  • klawiatura
     
  • znaki specjalne
     
LEO: Informacje dodatkowe
 
LEO: Tabela fleksyjna

By rozpocząć dyskusję na forum, trzeba być zameldowany. Możesz jednak zawsze przeszukiwać forum dyskusyjne nie będąc zameldowany.

 Przeszukaj forum 

By zapisać słówka i uczyć się ich później musisz być zameldowany. Zameldowanie i korzystanie z trenera językowego są bezpłatne.

 
Twoje ostatnio poszukiwane wyrazy, przy czym najbardziej aktualny wyraz znajduje się na pierwszej pozycji. Wystarczy kliknąć słowo, by ponownie wyświetlić wyniki.
#Poszukiwane hasło