Nowości & Zapowiedzi - 2019

 

Kalendarzyk adwentowy

Znajdź każdego dnia nowe drzwiczki i otwórz je

28. 11. 2019

nikoDziało się to w roku 1994, a więc przed 25 laty, kiedy to internet znajdował się jeszcze w powijakach: pierwszy
otworzył swe drzwiczki. Ten piękny zwyczaj utrzymuje się do dzisiaj. Jak co roku mamy więc dla Was pełno niespodzianek, kryjących się za 24 drzwiczkami kalendarzyka.

Danke!I w tym roku jesteśmy bardzo mile zaskoczeni współpracą naszych użytkowników. Rok w rok cieszymy się ich zaangażowaniem i pragniemy im serdecznie podziękować! Jednocześnie jest to dla nas zachętą by dalej poszerzać i doskonalić naszą ofertę!

Cały zespół słownika LEO życzy Wam w miarę spokojnego okresu adwentowego - miejmy nadzieję, że przyczynimy się do tego choć trochę naszym kalendarzykiem.

 

Nowy słownik na łamach LEO!

Testujemy słownik angielsko-hiszpański!

18. 11. 2019
Trainer auf dem iPhone
Najnowszy słownik w LEO: Angielsko-Hiszpański! 

Cieszymy się bardzo, że możemy przedstawić Wam nasz nowy projekt: Słownik LEO w wersji angielsko-hiszpańskiej!

Po długiej, żmudnej pracy przygotowawczej, zarówno ze strony technicznej jak i treściowej, można testować słownik podhttps://beta.leo.org/ Słownik oferuje już prawie 100.000 haseł, pasujące forum oraz trenera językowego.

Słownik angielsko-hiszpański gwarantuje Wam, tak jak i w przypadku innych słowników, tłumaczenia wykonane i sprawdzone przez naszą redakcję, oraz oczywiście dodatkowe informacje, takie jak wymowa czy tabelki fleksyjne.

Jak zwykle cieszymy się na konstruktywny feedback, Wasze życzenia i propozycje ulepszenia słownika. Kontakt poprzez e-mail z zespołem LEO , albo przez nasze forum.

Dobrej zabawy!

Zespół słownika LEO

P.S. Słownik angielsko-hiszpański będzie też do Waszej dyspozycji pod postacią różnych aplikacji, w tej chwili pracuje się nad aktualizacjami odpowiednich aplikacji.

 

Nowa wersja naszej apki na IPhony i IPady

Od zaraz możesz zsynchronizować trenera językowego!

20. 08. 2019
Trainer auf dem iPhone
Der neue Vokabeltrainer auf dem iPhone 

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Wam naszą najnowszą wersję aplikacji na IPhona® i iPada®. Oprócz tego, że ulepszyliśmy ją i usunęliśmy bugi, zajęliśmy się w pierwszym rzędzie trenerem językowym!

Teraz możliwa jest synchronizacja słówek zebranych w aplikacji na różnych urządzeniach - spełnia się wreszcie życzenie wielu użytkowników naszego trenera na aplikacji.

Za pomocą tej synchronizcji możecie np. zbierać słówka na aplikacji, a sortować, opracowywać czy usuwać je na komputerze czy też na Macu®, a zmiany te będą widoczne i będzie można wykorzystać je na apce! Jedyną przesłanką jestdarmowe konto użytkownika w LEO. Poza tym proponujemy w trenerze następną ciekawą możliwość sprawdzania słówek.

Jeśli chodzi o nasze kursy językowe, to poprawione zostały niektóre szczegóły - kursy te nadal możecie testować za darmo! Nowa wersja aplikacji daje sobie świetnie radę ze skomplikowanymi przypadkami podczas poszukiwania (np. poszukiwanie tłumaczenia za pomocą '/').

Życzymy powodzenia w korzystaniu z nowej apki!

Zespół słownika LEO

 
© Andrey Kuzmin / stock.adobe.com

Neue Sprachkurse von Hueber und LEO!

13. 08. 2019
Kurse auf dem iPhone
Drei neue Sprachkurse: Italienisch, Spanisch und Französisch 

Wir freuen uns über eine neuerliche Erweiterung unseres Sprachkursangebots: Dank der intensiven Zusammenarbeit mit dem Hueber Verlag können wir Ihnen die neu konzipierten Kurse „Sprachkurs Plus Italienisch”, „Sprachkurs Plus Spanisch” und „Sprachkurs Plus Französisch” vorstellen. Diese Kurse gibt es nicht nur online bei LEO, sondern auch als Premiumausgabe: Sie erhalten beim Kauf im Hueber Shop oder im Buchhandel das entsprechende Buch, es stehen auf den Webseiten des Hueber Verlags passende Audios und Videos bereit und Sie erhalten zusätzlich in dieser Premiumausgabe für ein Jahr Teil I des Kurses als LEO-Online-Kurs und in der LEO-App.

Die jeweils zweiten Teile der Kurse sind bereits in Vorbereitung!

Alle Kurse, die wir im Rahmen der Kooperation anbieten, können auch direkt im Online-Shop Hueber – Freude an Sprachen erworben werden.

Viel Spaß und guten Lernerfolg wünscht Ihnen

Ihr LEO-Team

 
© Andrey Kuzmin / stock.adobe.com

Kursy językowe na aplikacji iOS i w lepszym wydaniu

12. 02. 2019
Kurse auf dem iPhone
Kursy językowe i kursy typu "Survival-Kit" w apce na iPhone'a i iPada 

Cieszymy się bardzo, że możemy zaoferować Ci nasze kursy językowe oraz serię "Survival-Kit" w formie apki na iPhone'a i iPada. A więc będziesz miał teraz do dyspozycji 20 kursów językowych oraz 8 kursów typu "Survival-Kit", a to wszystko zarówno na ekranie komputera jak in na obydwu apkach. Nadal oczywiście wygląda to tak, że wystarczy tylko raz nabyć dany kurs by móc z niego korzystać z Twojego konta w LEO na wszystkich platformach. Po zakupieniu kursu językowego lub kursu typu "Survival Kit" będziesz miał do niego nieograniczony dostęp przez cały rok.

Poza tym wzmacniamy naszą współpracę z wydawnictwem Hueber Verlag. Niedawno nowo przygotowane kursy „Sprachkurs Plus Englisch“ i „Sprachkurs Plus Deutsch“ są teraz dostępne w lepszym wydaniu. Po nabyciu danej książki w sklepie internetowym Huebera lub w księgarni otrzymujesz dostęp do stron internetowych wydawnictwa Hueber, gdzie znajdziesz odpowiednie materiały audio i wideo oraz dodatkowo, w tym lepszym wydaniu, całoroczny dostęp do części I kursu jako kurs online i na apce LEO.Dalsze kursy z cyklu "Sprachkurs Plus" w przygotowaniu.

Wszystkie kursy, oferowane w ramach kooperacji, możesz też nabyć bezpośrednio w sklepie internetowym.Hueber – Freude an Sprachen

Powodzenia w nauce życzy

Zespół słownika LEO

 

Zmiany w kursach językowych

18. 01. 2019

W tym roku szczególny nacisk kładziemy na poszerzeniu oferty naszych kursów, zarówno od strony treści jak i od strony technicznej.

 • Kursy językowe są już od dawna do dyspozycji na komputerze biurkowym i w aplikacji na androida, natomiast od połowy lutego będą one dostępne także w naszej apce iOS.
 • Nowa edycja kursów Huebera pod nazwą „Plus“ zostanie w tym roku systematycznie poszerzona o dalsze popularne języki: do angielskiego dołączą francuski, włoski i hiszpański. Poszerzamy również efektywność i komfort nauki oferując wszystkie kursy z tego cyklu jako w postaci "produktu pakietowego": znane zestawy do nauki wydawnictwa Hueber ukażą się w jednej wersji, wymagającej kodu dostępu do opracowania i udostępnienia online przez LEO, na komputer i na aplikacje. Tak więc treść kursu dostępna będzie on- i offline.
 • W ramach powyższej rozbudowy oferować będziemy wszystkie kursy od połowy lutego (wyłącznie) w formie rocznego abonamentu. Oferta kursów bez limitu czasowego wydaje nam się nieco krytyczna. Tym bardziej, że nie będzie to miało jakiś poważnych skutków na naukę, ponieważ mało kto korzysta z jednego kursz latami. Po upływie roku nowe koszty za kurs nie powstaną automatycznie. Kursy zakupione do momentu zmiany zachowają natomiast nieograniczony okres ważności.

Powodzenia w nauce życzy

Zespół słownika LEO

 
Reklama

Wesprzyj redakcję LEO:

 
 
 • Pinyin
   
 • klawiatura
   
 • znaki specjalne
   
LEO: Informacje dodatkowe
 
LEO: Tabela fleksyjna

By rozpocząć dyskusję na forum, trzeba być zameldowany. Możesz jednak zawsze przeszukiwać forum dyskusyjne nie będąc zameldowany.

 Przeszukaj forum 

By zapisać słówka i uczyć się ich później musisz być zameldowany. Zameldowanie i korzystanie z trenera językowego są bezpłatne.

 
Twoje ostatnio poszukiwane wyrazy, przy czym najbardziej aktualny wyraz znajduje się na pierwszej pozycji. Wystarczy kliknąć słowo, by ponownie wyświetlić wyniki.
#Poszukiwane hasło