Nowości & Zapowiedzi - 2022

Kalendarzyk adwentowy

Znajdź każdego dnia nowe drzwiczki i otwórz je

28. 11. 2022

nikoZnów minął rok pełen przeżyć i wrażeń. Oprócz tego, że na świecie widzieliśmy dużo zmian, zmieniło się coś też i u nas, pod postacią ­LEO Pur, czyli "Czystego LEO". Czysty bo pozbawiony reklam. Cieszymy się, że możemy zaoferować taką opcję naszym użytkownikom, i że niektórzy z nich już z niej korzystają. 

Oczywiście pragniemy i w tym roku podziękować wszystkim konsultującym nasze słowniki i wspomagającym nas, czy to artykułami na łamach forum, czy informując nas o brakach czy niedociągłościach, oraz tym którzy postanowili nas wesprzeć finansowo - bez nich wsystkich LEO nie byłby tym, czym dzisiaj jest. Dziękujemy serdecznie!

Jak w każdym roku od ­1994­ wypełniliśmy dla Was­ kalendarzyk adwentowy LEO. Jak zawsze za 24 drzwiczkami kryją się różne skarby - znane i nieznane, ciekawe i ładne, lub takie dające do myślenia.

Cała ekipa słowników LEO życzy Wam pięknego i bezstresowego okresu przedświątecznego - może nasz kalendarzyk w jakimś stopniu się to tego przyczyni.

Miłych Świąt i dobrego Nowego Roku!

© Syda Productions / stock.adobe.com

Umfrage zu LEOs Trainer

Ihre Meinung hilft uns weiter

23. 09. 2022

Liebe Nutzer:innen,

wir möchten unser Angebot ständig weiter entwickeln, verbessern und an Ihre Wünsche und Bedürfnisse anpassen. LEOs Vokabeltrainer erfreut sich bei Ihnen dabei großer Beliebtheit, mit über 75 Millionen gesammelten Vokabeln, die Sie sich schon fast 200 Millionen mal abgefragt haben - die Abfragen in den Apps noch nicht mal mit eingerechnet!

Um unseren Trainer weiter zu verbessern, haben wir eine Umfrage erstellt und würden uns sehr freuen, wenn Sie uns mitteilen, wie genau Sie den Trainer aktuell nutzen und was Sie sich für die nächste Version wünschen oder was Ihnen noch fehlt.

Wir würden uns sehr freuen, wenn Sie uns etwa 3 bis 4 Minuten Ihrer Zeit schenken und den Fragebogen zum Trainer ausfüllen würden.

Zespół słownika LEO

© Yury Kisialiou / stock.adobe.com

LEO Pur

LEO reklam pozbawiony i nieśledzony 

30. 08. 2022

Drodzy użytkownicy, 

już od dawna pracujemy nad możliwością zaproponowania Wam naszego serwisu bez reklamy, oraz wybrania takiej opcji w przeglądarce (podobnie jak w aplikacjach) - w zamian za miesięczną (lub roczną) opłatę. W ten sposób, wszyscy ci, krórym przeszkadza reklama, mogą sami zadecydować, czy chcą korzystać z LEO z reklamą (i w dalszym ciągu za darmo), czy też nie. 

Ta opcja znana jest Wam może już z innych stron internetowych, takich jak wyborcza.pl., sjp.pwn.pl, itp. 

Chcemy zaoferować tę możliwość przede wszystkim tym, którym bardzo przeszkadza reklama i kryjąca się za nią personalizacja. Abonament powiązany jest z kontem użytkownika LEO i dotyczy jak narazie tylko strony internetowej, ale nie jednocześnie aplikacji (są tam osobne abonamenty). W przyszłości chcemy jednak zaoferować Wam jeden Abonament na wszystkich urządzeniach. 

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre teksty nie zostały jeszcze przełożone, i postaramy się jak najszybciej to nadrobić. Tak jak w przypadku każdej innej większej zmiany bylibyśmy wdzięczni za komentarze, krytykę oraz ciekawe pomysły, które możecie wysyłać do nas mailem.­ Kontakt poprzez e-mail z zespołem LEO ­ .

© Marco2811 / stock.adobe.com

LEOs englische Grammatik

Erweiterung um Konjunktionen und Komma

03. 03. 2022

Wir freuen uns sehr, Ihnen zwei neue Kapitel der englischen Grammatik präsentieren zu können: Die Konjunktionen stehen nun ebenso zur Verfügung wie das Kapitel zum Komma. Sie finden diese als Ergänzung zu den bereits veröffentlichten Kapiteln Substantiv, Artikel und Pronomen in LEOs englischer Grammatik, die für alle Nutzer kostenlos zur Verfügung steht.

Die weiteren Kapitel sind in Vorbereitung und werden so bald wie möglich folgen.

Zespół słownika LEO

 
Reklama
 
Reklama