Instrukcja do iPhona i iPada: Forum

Informacje ogólne

W App Store© masz do dyspozycji darmową aplikację LEO na iPhone'a i iPada.:

Play

Rubryki na forum

Forum
Strona startowa forum (iPhone) 

W apce masz do dyspozycji dostęp do forum. Zawsze możesz czytać artykuły na forum. Na mniejszych ekranach dotknij rubryki, krórą jesteś zainteresowany, a potem dyskusję, której treść chciałbyś przeczytać.

Na większych ekranach bezpośrednia w podglądzie widoczne są najnowsze artykuły w różnych rubrykach. Możesz więc bezpośrednio dotknąć dyskusji, by ją przeczytać.Alternatywnie możesz dotknąć rubryki, by przeczytać inne artykuły.

Forum
Strona startowa forum (iPad) 

Pisz artykuły

Forum
Zacznij nową dyskusję (iPhone) 

By zredagować artykuł, będziesz potrzebować konta użytkownika w LEO.

Jeszcze nie jesteś zarejestrowany? - Zarejestruj się już teraz!

Zwróć proszę uwagę na to, by postawić zapytanie w odpowiedniej rubryce, oraz podać, jeśli jest to możliwe, kontekst, przykłady i źródła Twoich informacji.

  • Wybierz najpierw rubrykę, w której chcesz postawić twoje pytanie, n.p. Poszukuję tłumaczenia polskiego.
  • Dotknij obrazka by rozpocząć nową dyskusję na dole po prawej
Forum
Weitere Antwort schreiben (iPad) 

Forum
Obserwuj artykuły (iPhone) 

Obserwuj artykuły

Jako zarejestrowany użytkownik możesz obserwować dyskusje. Będziesz powiadamiany mailem, jak tylko ktoś napisze nową odpowiedź w dyskusji, którą obserwujesz. Dotknij w tym celu symbol zakładki na górze z prawej strony.

Jeśli napisałeś odpowiedź w danej dyskusji, będziesz powiadamiany mailem o dalszym ciągu tej dyskusji (dalszych odpowiedziach)- Możesz jednak też zrezygnować z tej opcji.

Forum
Obserwuj artykuły (iPad) 

Forum
Wiadomości osobiste (iPhone) 

Wiadomości osobiste

Możesz wysyłać "Wiadomości osobiste" do innych zarejestrowanych użytkowników, nie podając im Twojego adresu mailowego. W ten sposób możliwa jest też jeszcze bardziej prywatna korespondencja/wymiana zdań.

Forum
Wiadomości osobiste (iPad) 

Aplikacja bez reklam: prenumerata

Masz możliwość dezaktywacji reklamy w apce. Koszty takiej prenumeraty wynoszą obecnie 7,49 EUR na rok. Z prenumeraty tej możesz korzystać w aplikacji na wszystkich urządzeniach firmy Apple, na których jesteś zameldowany tym samym Apple-ID w iTunes-App-Store. Prenumerata przedłuża się automatycznie o 12 miesięcy, jeśli nie zostanie ona wypowiedziana przed upłynięciem roki. Możesz jednak zawsze Zarządzać prenumeratami w Apple  ­

Jeśli mimo prenumeraty w aplikacji LEO widoczna będzie reklama, zmień ustawienia dotykając symbol zębatego koła. Tam dotknij opcję "Wersja bez reklamy". Teraz powinieneś mieć możliwość wyboru "Przywróć prenumeratę", by dezaktywować reklamę.


Dalsze instrukcje do aplikacji LEO na iPhone'a i iPada

Słowniki LEO
Słowniki LEO
Masz pytania do słowników LEO w aplikacji?
Trener językowy LEO
Trener językowy LEO
Masz pytania do trenera LEO w aplikacji? ­
Kursy językowe LEO
Kursy językowe LEO
Masz pytania do kursów językowych i SurvivalKits w aplikacji LEO?
Reklama
 
Reklama